Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Банд Больше Нет (Mobs Down – Revenge), Mafie

Bylo tvým snem stát se mafiánským bosem a ovládat podsvětí? Toužil jsi po dobrodružství na hranici zákona? Pokud ano tato online minihra ti to umožní. Je zdarma přesto se jedná o kvalitní akční hru.

Ovládání a pravidla hry Банд Больше Нет (Mobs Down – Revenge), Mafie

Na začátku se bohuš trochu potýkat s menu. Vše je v ruštině. Nicméně hra je určená pro otrlé fanoušky akce a soubojů tělo na tělo. Tvým úkolem bude procházet jednotlivá kola a likvidovat protivníky, které potkáš na ulici. Za každého skoleného získáš určitý počet bodů. Musíš si dávat velký bacha na přesilu. Většinou na tebe budou útočit ve více lidech. Na obrazovce vidíš všechny podstatné informace. Tvoje scóre, stat života, počet nepřátel a směr, kterým se máě dále vydat. Samozřejmostí je možnost prohlédnout si nejvyšší dosažené scóre ostatních hráčů této online minihry. Bohužel je hra pouze v ruském jazyce, nicméně po několika klikancích zjistíš, jak se hra ovládá a co se kde v menu nachází.Hra se ovládá pomocí klávesnice. Mezerníkem skáčeš, klávesou X kopeš, klávesou C rozdáváš pěsti.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 264 krát.

Банд Больше Нет (Mobs Down - Revenge), Mafie obrázek 1 - online hry zdarmaБанд Больше Нет (Mobs Down - Revenge), Mafie obrázek 2 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Банд Больше Нет (Mobs Down – Revenge), Mafie zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist