Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Fireworks!

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(21 hlasů, průměr: 4,29 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Fireworks!

Kdo by se na chvilku nechtěl stát mistrem ohňostrojů. Tato online minihra ti s tím pomůže a zasvětí tě do tajů tvorby těchto krásných světelných i zvukových zážitků.

Ovládání a pravidla hry Fireworks!

Na začátku si můžeš zvolit, zda se chceš pouze koukat na ohňostroj nebo se osobně zúčastnit jeho tvorby. K dispozici máš také rychlou hru, kde tvým úkolem je během 30 sekund vystřelit co nejvíce možných světlic. Na konci si můžeš odeslat výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online hry. Hra ještě umožňuje časově neomezený ohňostroj, kde si můžeš číslicemi měnit rachejtle a vytvářet na obloze ojedinělé grafické úkazy. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Tlačítka 1..8 spouští ohňostroj, různé typy. Také je možné automatické střílení ohňostroje. Sedneš si a pouze koukáš. Tlačítkem „B“ měníš náhledy na různá místa abys lépe viděl. Levým tlačítkem myši vystřeluješ rachejtle. Čím ryhleji tím lépe. K dispozici máš také jednoduchou nápovědu, která ti řekne co a jak. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 597 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Fireworks! zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist