Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Pro Rally 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Pro Rally 2

Nasedni do jednoho z nabízených aut a udělej ten nejlepší čas. Dokážeš to?

Ovládání a pravidla hry Pro Rally 2

Před tím než se pustíš do boje s časem, musíš si vybrat jedno ze čtyř aut a jednu ze šesti tratí. Každé auto má svá specifika. Jedno má vyšší maximální rychlost, ale na druhé straně slabší brzdění, druhé zase lepší akceleraci, ale menší maximální rychlost. Tratě jsou také opravdu rozmanité a zvládnout , některé z nich bez kolize není vůbec jednoduché. Poté jak si vybereš své auto a trať, na níž chceš překonávat rekordy, můžeš se pustit do samotných závodů s časem. Auto ovládáš buď šipkami nebo tlačítky w, a, s, d. .. Autoři si dali záležet na tom, aby se auto chovalo tak jako ve skutečnosti. To znamená, že pokud do zatáčky vjedeš v rychlosti 120 km / hod. a otočíš "volantem" prudce doprava, auto nezatočí, jako kdyby ta rychlost byla o stovku nižší (tak jak je to v hodně hrách), ale prostě se budeš klouzat a ztratíš drahocenných pár vteřin. Toto dělá tuto hru opravdu zábavnou. Nemůžeš nechat prst, jen na tlačítku, kterým zvyšuješ rychlost, ale musíš ho přesunout i na tlačítko, kterým budeš brzdit. Dokážeš být ten nejlepší?

Statistiky

Tato hra se hrála již 6 346 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Pro Rally 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist