Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Dead Of Night, Postřílej všechny zombie

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Dead Of Night, Postřílej všechny zombie

Ocitneš se někde uprostřed lesa, je tma a ze všech stran na tebe útočí zombie. Tvým jediným úkolem je všechny je pozabíjet a přežít do dalšího kola. Hra je zdarma a je určena pro všechny milovníky krvavých jatek.

Ovládání a pravidla hry Dead Of Night, Postřílej všechny zombie

Na začátku hry si můžeš vybrat jazyk. K dispozici máš francouzský nebo anglický jazyk. Následně se ti objeví jednoduchý tutoriál a pak se již pustíš do samotného hraní. Tvým jediným úkolem je postřílej všechny zombie a přežít. hra je rozdělena na jednotlivá kola. V každém kole musíš zabít určitý počet zombie. Na konci kola si můžeš vylepšit svoji hrací pozici. Hra se ovládá pomocí klávesnice a myši. Klávesami WSAD nebo šipkami ovládáš pohyb. Levým tlačítkem myši střílíš. 1 až 6 měníš zbraně. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechny potřebné informace. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Také si můžeš prohlédnout nejlepší dosažené výsledky ostatních hráčů této online minihry.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 094 krát.

Dead Of Night, Postřílej všechny  zombie obrázek 1 - online hry zdarmaDead Of Night, Postřílej všechny  zombie obrázek 2 - online hry zdarmaDead Of Night, Postřílej všechny  zombie obrázek 3 - online hry zdarmaDead Of Night, Postřílej všechny  zombie obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Dead Of Night, Postřílej všechny zombie zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist