Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Sword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti

Manévry, úhyby, střelba, to vše a mnohé další tě bude provázet touto flash hrou. Pokud rád lítáš a střílíš, jistě se ti hra zalíbí.

Ovládání a pravidla hry Sword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti

Tento souboj se odehrává v daleké budoucnosti. Kdysi dávno se stala křivda, která musí být pomstěna. A právě dnes nastal ten pravý okamžik, kdy může být napravena nečestnost, potupa a všichni budou zase svobodní, nezávislí. Obrň své nervy trpělivostí, nenech se rozhodit rychlostí boje a počtem protivníků. To je ostatně jejich velký cíl! Tím by jsi mohl ulehčit cestu k výhře právě jim. Onlinovka určená akčním povahám. Ovládání: klávesnicí Hodnocení: 8/10 WSAD / Arrow : pohyb Z / O : střelba F : změna formy V : evoluce 1,2,3,4 : použití karet space : speciální trik P : Pauza

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 284 krát.

Sword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti  obrázek 1 - online hry zdarmaSword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti  obrázek 2 - online hry zdarmaSword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti  obrázek 3 - online hry zdarmaSword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti  obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Sword of August : Road to Independente – Srpnový souboj: Cesta k nezávislosti zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist