Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Shadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Shadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří

Využij a ukaž sílu bojového umění, které tě naučil proslulý čínský učitel a ubraň pobíhajícím nestvůrám a krvelačnými bestiím. Rychlá akční flash hra může začít!

Ovládání a pravidla hry Shadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří

Ocitáš se uprostřed ponuré krajiny, kterou jdeš sám a z nenadání se na tebe vrhnou ohavné bytosti, které jsi nikdy neviděl. Máš velkou výhodu! Před pár lety ses učil bojové umění u starého, zkušeného a uznávaného čínského učitele, který do tebe vložil to nejlepší, co mohl a uměl. Když se ti podaří přemoct protivníka, získáváš body a občas můžeš jako odměnu získat i pět různých bonusů navíc, např. v podobě dvojité síly, nebo zvýšené ochrany. Za získané body můžeš zlepšovat svůj charakter, obranyschopnost, vlastnosti… Čím vyššího levelu dosáhneš, tím složitější je překonat nepřítele. Sleduj ukazatele života, síly těla a zkušeností v levém horním rohu obrazovky. Ve spodní části vidíš ukazatel životaschopnosti nepřítele. Užij si tuhle napínavou onlinovku a postav se těžkému nepříteli. Ovládání: myší, bojuješ zmáčknutím levého tlačítka myši Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 252 krát.

Shadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří obrázek 1 - online hry zdarmaShadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří obrázek 2 - online hry zdarmaShadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Shadow Rising Unleashed – Přízraky se bouří zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist