Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Talesworth Arena: Death Watch

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Talesworth Arena: Death Watch

Skvělé online RPG. Zvol si postavu a staň se hrdinou. Procházej podzemí, bojuj v aréně a získávej nové zkušenosti a předměty.

Ovládání a pravidla hry Talesworth Arena: Death Watch

Online RPG jak má být. Na začátku hry si vybereš jedno ze tří povolání: kouzelník, válečník nebo technik. Kouzelník umí sesílat kouzla a prokletí, jeho vyvolávací jednotkou je mana. Válečník bojuje mečem a podobnými zbraněmi. Válečník během boje získává Power, za kterou si pak budeš moct vyvolat silnější údery atp. Poslední jednotkou je Technik. Jeho vyvolávací jednotkou je Gas (benzín), ten použiješ napřilad na vyvolání plamenometu. Ve hře máš za úkol procházet arénou a zabíjet nepřítele. Vždy když dosáhneš plného počtu zkušeností otevře se pod arénou BOSS. Toho musíš zabít, aby ses dosatl na další úroveň. Na každé nové urovni si můžeš u trenéra koupit nové zbraně a schopnosti. V tavern můžeš prodat své artefakty anebo vzít nějaký úkol. V Bazaru můžeš kupovat artefakty, které posílí tvou postavu. Čas od času tě hra zatáhne i do dění ve městě, a tak budeš mít za úkol zachránit ženu, kterou obtěžuje opilý muž nebo vyzrát na podivínem který nabízí hazard. Je dobré si zapamatovat jména střážných a některých lidí, protože čas od času se objeví někdo, kdo bude hledat střáže a bude chtít vědět jejich jméno. Hra se ukládá, takže můžeš svou postavu hrát dýl, a nemusíš začínat pokaždé od začátku.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 736 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Talesworth Arena: Death Watch zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist