Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

CRASH Wings Of Fire

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,75 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry CRASH Wings Of Fire

Zajímavá a dobře udělaná onlinovka, ve které máš za úkol lítat ve svém letadle a sestřelovat nepřátelská letadla, lodě nebo třeba domy.

Ovládání a pravidla hry CRASH Wings Of Fire

Onlinovka velice dobře udělaná a zajímavá. První co mě překvapilo je skvělé ovládání letadla, kdy tvé letadlo umí i něco více než jen klesat a stoupat. Letadlo samo letí dopředu a šipkami vpravo a vlevo děláš manévry. Ze začátku to bude trošku složitější asi pro každého ale jak se letadlo naučíš ovládat budeš si s ním vysloveně hrát. Ze začátku umí tvoje letadlo jenom střílet, ale postupem času přibudou bomby a výsadkáři. Střílíš klávesou X, bomby se hází klávesou V, a výsadkáři klávesou C. Hra nabízí 13 levelů, které tě zaměstnají na pár hodin skvělé zábavy. Při každém zabití se můžeš rozhodnout, zda-li chceš hrát dál nebo si nechat zapsat skóre.

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 042 krát.

CRASH Wings Of Fire obrázek 1 - online hry zdarmaCRASH Wings Of Fire obrázek 2 - online hry zdarmaCRASH Wings Of Fire obrázek 3 - online hry zdarmaCRASH Wings Of Fire obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra CRASH Wings Of Fire zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist