Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Zombie Trapper

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Zombie Trapper

Hra na velice oblíbené zombie téma. Zabíjej zombie, sbírej peníze a vylepšuj své zbraně a zbroj.

Ovládání a pravidla hry Zombie Trapper

Jak už název napovídá (alepsoň těm co umí anglicky) tvým úkolem bude chytat zombie. Úkolem v každé misi je ochránit jakýsi monument, na který mají zombie spadeno. Zombie chodí ze dveří, které jsou rozesety v každém kole jinak. Ze začátku jsou tyto dveře jedny, v dalších kolech přibývají. Tyto dveře se dají zablokovat závorou, která se dá koupit v obchodě, který se zpřístupní na konci každého kola. K dispozici budeš mít řadu zbraní jako klasickou pistol, desert eagle, borkovnici nebo samopal. Do každé zbraně je potřeba nábojů, které se nedají koupit a dají se sehnat jenom pokud vypadnou ze zabitých zombie. Dále se dá nakoupit vylepšení pro monument, jako více životů a větší obrana nebo lepší zbroj pro tebe. Další a také jednou z hlavních věcí v obchodě jsou pasti. Jsou pasti ohnivé, kouřové nebo třeba otrávené. Tyto pasti se dají položit kdekoliv na mapě a pravidelně během celého kola zraňují zombie. V každém kole vyleze ze dveří určitý počet zombie a ty musíš bránit monument do té doby, dokud všechny zombie nezabiješ. V každém pátém kole na tebe čeká boss, kterého musíš zabít aby ses dostal dále. Bohužel hra je zpoplatněná, a tak pro otevření všech zbraní a kol je potřeba zaplati Mochi coinama.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 898 krát.

Zombie Trapper obrázek 1 - online hry zdarmaZombie Trapper obrázek 2 - online hry zdarmaZombie Trapper obrázek 3 - online hry zdarmaZombie Trapper obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Zombie Trapper zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist