Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Guess Next, Urči velikost karty

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Guess Next, Urči velikost karty

Tato online minihra nabízí velkou zábavu při hledání a určování velikosti karty. Tvým jediným úkolem je říci, zda následující karta bude vyšší či nižší než karta předcházející. Hra je zdarma a patří mezi karetní online minihry.

Ovládání a pravidla hry Guess Next, Urči velikost karty

Tato online minihra zaujme především fanoušky jednoduchých karetních her, kde jde o to, uhodnout velikost následující karty.Tvým úkolem bude pomocí dvou šipek určit, zda následující karta bude vyšší nebo nižší než karta předcházející. Pokud se ti to podaří určit, vyhrál jsi a dostaneš nějaké body, pokud se spleteš, body ztratíš. Na konci hry, což je po 52 kolech, můžeš odeslat svůj výsledek na server a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. Na obrazovce vidíš všechny potřebné informace. Počet karet, které máš ještě k dispozici a také tvoje scóre. Hra se ovládá pomocí myši, kdy levým tlačítkem klikáš na šipku, která určuje velikost následující karty. Více není potřeba. Žádnou nápovědu hra nemá.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 800 krát.

Guess Next, Urči velikost karty obrázek 1 - online hry zdarmaGuess Next, Urči velikost karty obrázek 2 - online hry zdarmaGuess Next, Urči velikost karty obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Guess Next, Urči velikost karty zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist