DarkOrbit hra online

DarkOrbit-hra-onlineDarkOrbit je vesmírná akční klasika mezi browser hrami.

Máš rád vesmírné hry a střílečky? Líbí se ti bojovat proti kamarádům a dalším skutečným soupěřům online? Tak se ti bude líbit hra DarkOrbit, protože to je právě vesmírná střílečka, kterou hraješ po internetu proti ostatním.

přejít do hry můžeš přes www.darkorbit.com

Prožíváš napínavá dobrodružství v dalekých galaxiích. Jako ve všech Bigpoint browser hrách nehraješ ani v DarkOrbit nikdy sám, ale společně s tisíci reálnými hráči. Bojuj bok po boku se svými kamarády a vyhraj rozhodující bitvu v DarkOrbit!

DarkOrbit-hra

Nudit se ale nebudeš, ani když budeš hrát sám: Množství misí v browser hře DarkOrbit je dechberoucí! DarkOrbit nabízí mimo jiné výzkumné, sběratelské a bojové úkoly. Jedno je jisté: Fanoušci napínavých browser her si každopádně přijdou na své.

Na internetu se dá najít na DarOrbit hack, který vám přidá něco navíc, můžete využít DarkOrbit fórum a k dispozici je dokonce DarkOrbit bible, ve které najdete všechny potřebné informace pro hru.

Stejně jako v jiných hrách od BigPoint, i ve hře DarkOrbit můžete hrát zdarma a pokud budete chtít, můžete si dokoupit různá vylepšení, se kterými se vám bude hrát ještě lépe.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist