Farmerama online hra

farmerama-hraMáte rádi hry o farmaření? Na Facebooku je FarmVille, ale pokud nechcete být závislí na Facebooku, tak je tu ještě jedna lepší možnost. Tou je Farmerama. Farmerama je nyní asi nejhranějších online hra pro hráče bez rozdílu pohlaví nebo věku.

Cíl hry Farmerama

S vlastní farmou přichází i zodpovědnost. Abyste byli úspěšní, musíte se naučit jak sázet stromy, pěstovat plodiny na polích a chovat různá zvířata. O zábavu je předem postaráno. Ve hře se střídají roční období a podle toho je potřeba dělat na farmě různé práce. O zvířata se musíte také starat, krmit je a když se vám bude dařit, zvířata se rozmnoží a můžete je prodávat na trhu.

Do hry se zapojíte např. ze stránky www.farmerama.cz.

farmerama-online-hra

Peníze ve Farmerama

Peníze jsou k životu potřeba a nejinak je tomu ve hře Farmerama. S vydělanými penězi se dá udělat spousta věcí, můžete si koupit lepší vybavení, více polí, nebo zvířat. Můžete si pomáhat se svými kamarády, kteří Farmerama také hrají. Třeba jim pošlete nějaký dárek, který jim ve hře pomůže.

Hra se stále mění a tak se dočkáte i různých překvapení, třeba změna počasí a podnebí, zvláštní zvířátka a další.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist