Dobrých her není nikdy dost a ještě lepší je, když se dostaneš ke skutečně povedené hlinovce. Ať už si zahraješ kteroukoli z následujících třech, určitě tě zabaví na několik hodin a budeš se k nim rád vracet.

Online hra Big Farm

Ukaž, jak jsi vynalézavý, pracovitý, zručný a jestli máš ambice stát se úspěšným farmářem. Zdánlivě snadná hra dobře prověří tvou vytrvalost. Budeš muset budovat od samého začátku, podobně, jako je to ve skutečném životě a postarat se o to, aby se dařilo nejen tobě, ale i všem zvířatům, které na farmě budou žít. Čím více vypěstuješ úrody a vykrmíš zvířat, tím lepší výdělky budeš moct získat při jejich prodeji na trhu.

Onlinovka Big Farm je velmi dobře propracovaná, grafika příjemně lahodí oku a ovládání bude jistě pro všechny hračkou.

Fantasy svět hry Nostale

Jsi příznivcem fantasy stylu a grafiky, postaviček, které mají výjimečné schopnosti a také nějakého toho napětí? Tak to se ti jistě zalíbí online hra Nostale.

Vybereš si hrdinu, se kterým budeš hrou procházet a budeš moct využívat její výjimečné vlastnosti. Bude se dát i náležitě zdokonalit. Velký úspěch přinesla možnost komunikace hlavního hrdiny, tedy tvé postavičky s divokými zvířaty, které při hře potkáš. Jestli budeš šikovný, můžeš se pokusit je ochočit a tak si je získat. Nechybí lákavé poklady, které získáš poražením nepřátel.

Akční online hra World of Tanks

Dalo by se říci, že tohle je třešinka na závěr. Mnohokrát oceněna online multiplayerová hra si své úspěchy právoplatně zasloužila!

Téma boje a vláky stále láká nespočetně mnoho hráčů. A když je hra kvalitně a detailně propracovaná, není co řešit a prostě se musí hrát.

World of Tanks je jedna velká tanková bitva, která tě naprosto pohltí. Můžeš si vybrat z několika druhů tanků, kterými budeš ničit své protivníky. Za poraženého nepřítele obdržíš kredity, díky kterým opravíš tank, nebo dokoupíš munici.

Tuto hru hrají reální hráči z celého světa, cože je na ní velmi vzrušující. Často tak dochází k nepředvídatelným zvratům. Vyzkoušej sám, jak daleko se dostaneš a pokus se zvítězit nad všemi.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist