hra-bitefight

Hra Bitefight online

Máš rád temnotu? Vlkodlaky a další tajemné bytosti? Jak by se ti líbilo za jednoho z nich hrát? Hra Bitefight bude přesně to pravé pro tebe. Navíc je to hra online a zdarma.

Popis online hry BiteFight

Webová hra nebo také online hra BiteFight. Budeš upír nebo vlkodlak? Každopádně potřebuješ krev, abys ukojil svoji žízeň! Zápas upírů a vlkodlaků zuří už po staletí. Na kterou stranu se přidáš a kterému rodu pomůžeš? Tvým osudem je rozhodnout o vítězích!

RPG hra Upíři a vlkodlaci. Online hráčů je tolik, že aby to bylo zajímavější, tak je hra Bitefight rozdělena na různé Okresy. Třeba BiteFight okres 23, Bitefight okres 1 atd.
http://bitefight.cz/

Ovládni temnotu!

Legendy vypráví o nekonečné bitvě o nadvládu, rozpoutanou touhou po krvi, mezi příšerami noci. A nyní se tyto legendy stávají realitou. Ve stínech podsvětí zuří bitva mezi upíry a vlkodlaky. Jejich zbraně jsou jednoduché, ale účinné – tesáky a drápy, to je vše, co potřebují pro boj s protivníkem a pro lov lidí. Jaký typ krve poteče tvými žilami? Chceš zakousnout upíra nebo radši vlkodlaka?

V ponurých časech plných legend se odehrává nikdy nekončící boj: Upíři a vlkodlaci bojují o nadvládu v temnotách.

Jak vás BiteFight, jedna z nejúspěšnějších prohlížečových her Gameforge, jednou dostane do svých řezáků, už Vás nikdy nepustí. Ať už budete na lovu za čerstvou krví nebo bojujete proti bezpočtu soupeřů. Každý den, tisíce temných postav vyráží na lov – ať už s drápy, řezáky či lesklými zbraněmi.

Ale hráči ani zde nemusí být osamělí: s klanovým systémem a osvedčenými „Bite links“ je snadné pozvat své přátele a známé ke hře; a při honu po čerstvé lidské krvi můžete také své oběti vyrvat ze spárů jiné temné stvůry.

Stejně jako všechny Gameforge hry i tuto můžete hrát zcela zdarma. Prokažte jen své dovednosti a jednou může být obrázek v galerii předků právě Váš.

Toulej se po městě a hledej oběti.
S přáteli postav mocné opevnění.
Vyzbroj se a poraz nepřátele…

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist