Hra Ikariam – Webová hra zdarma

ikariam-tapetaIkariam je online hra, nebo chcete-li webová hra, která se hraje zdarma, stačí mít počítač s internetem. Je to webová hra roku 2011 a získala i několik dalších ocenění. Ikariam je strategická i logická hra, ve které budujete svoji říši.

Na záčátku Ikariamu budete vlastnit pouze malý kus úrodné země na zeleném pobřeží. Dokážete jej proměnit ve kvetoucí město a centrum mocného ostrovního impéria? Tyto stránky vám poskytnou obecný návod, jak toho dosáhnout.

http://cz.ikariam.com/

Na ostrovech všech světů je rozděleno pět druhů surovin:
Stavební materiál, Víno, Mramor, Krystalické sklo a Síra.

Během hry budete jistě potřebovat mnoho stavebního materiálu – přiřaďte dělníky pro získávání stavebního materiálu a rozšiřte spolu s ostatními hráči na vašem ostrově zdroje této suroviny!

ikariam-webova-hra

Potom, co jste vyřešili zásoby surovin, můžete začít s expanzí vašeho města.

1. Akademie vám dovolí zkoumání mnoha úžasných vynálezů a objevů.
2. Vaše Kasárna může začít produkovat a cvičit vojáky.
3. Vybudování obchodního přístavu vám pak umožní výměnu surovin s ostatními hráči.

Vaši čtyři loajální rádci vždy stojí při vás a budou vás udržovat v obraze, abyste udrželi hlavu nad vodou. Když se rozsvítí, znamená to, že pro vás mají novou zprávu. Nyní si můžete u tohoto poradce tuto novinku vyzvednout. V Ikariamu také můžete měnit úhly pohledu. Od mapy světa, přes náhled ostrova až po městskou mapu.

Nyní jste se dozvěděli vše, co budete pro začátek potřebovat – stačí se pouze zaregistrovat (zdarma) a vaše panování může začít!

 • Přátelské k začínajícím
  Začněte v chráněném prostředí, malými krůčky vytvářejte Vaše město a objevujte postupně jaké rozmanité možnosti Vám Ikariam nabízí.
 • Vhodné pro občasné hráče
  Váš lid pokračuje v práci bez Vás podle Vaší objednávky. Jako vládce můžete také dopřát pauzu aniž byste ohrozili už vybudované.
 • Kooperativní hraní
  Založte alianci, spojte se s přáteli, uzavřete obchodní dohody a podnikejte rabovací výpravy na Vaše nepřátele.
 • Intuitivní systém výzkumů
  Nechte chytré vědce vyvíjet vyladěné stroje a nebezpečné válečné nástroje. Objevujte neustále nové technologie, budovy a zbraně, díky kterým získáte na ostrově výhodu.
 • Stavění, obchodování, osidlování, drancování
  Vystavte si svoje město od základu. Buďte v kontaktu s ostatními hráči a vyměňujte si zboží. Osidlujte nové ostrovy při hledání cenných luxusních surovin. Bojujte proti nepřátelům a drancujte jejich suroviny.
 • Zajímavá grafika
  Rozkvétající metropole je neobyčejně detailně vytvářena a už brzo tam budou stát potřebné, ale také krásné budovy, které lemují Vaše ulice.
     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist