hra-mafia-onlne

Hra Mafia online

MafiaOnline.cz je česko-slovenská online hra ZDARMA.

Chceš být nejmocnějším mafiánem ve městě? Chceš porovnávat síly proti ostatním hráčům? Chceš mít ty nejlepší auta, zbraně, závodit a hrát v kasínech? Tak začni hrát hru Mafia online a založ svůj gang!

Můžeš si také založit svůj podnik, nabírat zaměstnance a vydělávat poctivějším způsobem. A mnoho dalšího… Zaregistruj se ještě dnes a začni svoji Mafiánskou kariéru!

http://www.mafiaonline.cz/login.php

Příběh Mafia online

Psal se rok 1948. Bylo ti 11 let, když se město začalo pomalu plnit zločinem, vraždy začaly být skoro na denním pořádku a ulice začala pozvolna ovládat mafie. A když se v nějakém městě usadí mafie, pro obyčejné občany to znamená jen jediné – pořádný průšvih. Nyní se píše rok 1955, je ti již 18 let a stal ses dospělým. Je normální den a ty se hned po konci vyučování oblékneš a míříš rovnou domů. Moc se domů těšíš, protože tvůj otec souhlasil, že tě dnes vezme s sebou na vyzvednutí další „zásilky“.

řed školou tě zastaví školní ředitel s utrápeným výrazem ve tváři a říká ti, že ho „to“ mrzí. Ty samozřejmě nemáš ani tušení, o čem to mluví, ale ztrácet čas s ředitelem se ti nechce, tak mu jen souhlasně pokývneš a vyrazíš domů. Čím blíže se přibližuješ k domovu, slyšíš zesilující zvuk policejních a záchranářských sirén. Jdeš se podívat blíž – dvě policejní auta a sanitka – před tvým domem. Chceš vědět, co se děje, ale policie tě do domu nepouští. Použiješ tedy tajné zadní dveře , zarostlé břečťanem, vedoucí do sklepení domu, kterými si v dětství utíkal za kamarády.

Ze sklepa jdeš po schodech do přízemí domu. Schován za roh u dveří si nepozorován všimneš skupiny policistů stojících ve vašem obývacím pokoji. Něco jim leží pod nohama. Zaostříš pohled na podivné předměty na zemi. Jsou to dvě lidská těla – poznáváš v nich své rodiče. V tu chvíli ti v záchvatu úzkosti proběhne před očima celý život. Točí se ti hlava, je ti špatně, jen ztěží dokážeš udržet slzy. Rozhodneš se tedy utéct, Při cestě zpět do sklepa si všimneš dvou dopisů, ležících v kuchyni na jídelním stole. Jdeš blíž, v kuchyni na zemi vidíš velké krvavé skvrny.

Bereš do ruky první dopis…

Tak se začíná příběh hry Mafia online. Co bude dál je na tobě. Přečti si zbytek příběhu a rozehraj hru svého života.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist