Hra Shakes a Fidget

Hra Shakes a Fidget

Shakes a fidget hra je online hra tzpu MMORPG podle komixuShakes and Fidget a hrát ji můžete i v češtině. Pokud vás zajímá o co jde, tak čtěte dále.

hra Shakes a Fidget – o co jde

boj dobra a zla, čtyři různé rasy ze kterých si můžete vybrat. Jste spíše hodní nebo zlí? Na straně dobra najdete elfy, lidi, gnómoy a trpaslíky, stranu zla pak zastupují démoni, skřítci, temní elfové a gnómové. Každá rasa je jiná a každá má své speciální vlastnosti, díky čemuž je hra Shakes a Fidget tak zajímavá.

sfgame-wallpaper1Shakes a Fidget je hra zdarma. Nemusíte platit ani korunu a vyhrajete si dosytosti. Navíc můžete využívat speciálních možností houbiček (ty jsou placené, ale do začátku obdržíte nějaké zdarma). Pokud byste se báli angličtiny a že hře nebudete rozumět, nebojte se. Shakes a Fidget je hra česky.

Registrace do hry je jednoduchá. Na web SF game vstoupíte přes www.sfgame.cz.

Pokud vás baví hrát za svoji oblíbenou postavu a vylepšovat si ji, tak můžeme hru Shakes a Fidget doporučit. Plníte různé úkoly, můžete bojovat proti kamarádům i nepřátelům a prostě tato hra vás bude bavit hodně dlouho.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist