Hra ZooMumba.cz

ZooMumba je asi nejzábavnější zoo-simulace mezi hrami online!
ZooMumba-hra
Postav si ve hře ZooMumba své vlastní zoo se vším, co k tomu patří: výběhy zvířat, cestičky i různé stánky a dekorace – nabídka této online hry splní všechna přání! Přejít do hry můžeš přes odkaz www.zoomumba.cz.

ZooMumba je asi nejpropracovanější hra a simulátor vlastní zoo. Navíc hraješ online a můžeš si pomáhat s kamarády, kteří také ZooMumba hrají.

Umístil jsi na louku výběhy, nasadil jsi v ZooMumbě do svých výběhů zvířata a uklízíš po nich, hladíš je a krmíš je. Tak zůstanou šťastná. Následně postav chodník ke každému výběhu, aby se návštěvníci tvé zoo došli ke každé atrakci.

Čím hezčí bude tvoje zoo v ZooMumbě a čím víc bude nabízet atrakcí, tím víc bude mít návštěvníků. Návštěvníci zoo v této online hře ti přinesou peníze, díky kterým můžeš své zoo dále rozšiřovat. ZooMumba je ta správná hra pro milovníky zvířat, kteří rádi hrají online hry!

ZooMumba je zdarma. Můžeš si ale koupit různá vylepšení, se kterými je hra ještě zábavnější. Najít se dají i slevové kupóny ZooMumba a s nimi tě vylepšení vyjdou levněji.

ZooMumba-hra-onlineV obchodě si můžeš koupit různé zvířecí výběhy, které poté umístíš na hrací pole. Klikni na výběh a kup si zvíře. Všímej si přitom, zda kupuješ samečka nebo samičku. Pokud máš ve výběhu oba, můžeš brzy očekávat mladé! Pravidelně se o svá zvířata starej, mazli se a hraj si s nimi. Pak budou šťastná a spokojená. Zkus to! Svoje výběhy, budovy a atrakce musíš propojit cestami, které vedou ke vchodu, aby mohli návštěvníci všechno obdivovat. V obchodě získej krmivo a všechno, po čem zvířata touží: maso, ovoce, trávu – prostě se zde porozhlédni!

Od 2. levelu v obchodě získáš také budovy a stánky, které udělají tvoji Zoo pro návštěvníky ještě atraktivnější. Čím víc návštěvníků přivítáš ve své zoo, tím víc odpadků budeš muset uklidit.

Udržuj svou zoo stále čistou a sbírej odpadky. Pak budou tvoji návštěvníci spokojeni! Příjmy z peněz za vstupné do tvé Zoo si můžeš pravidelně vyzvednout v hlavní budově. Čím víc spokojených návštěvníků bude mít tvoje zoo, tím výš bude stoupat zoometr.

Jdi do toho a postav nejúžasnější zoo na světě – ve hře ZooMumba! Dobře se bav!

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist