Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Chaos Frontier – Vesmírný boj

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Chaos Frontier – Vesmírný boj

Lákaly tě vždycky vesmírné střílečky? Chtěl si se stát válečníkem a probádávat hluboký vesmír? Pokud ano, pak právě pro tebe je určena tato online minihra, která je navíc zdarma. Hra zaujme všechny věkové kategorie.

Ovládání a pravidla hry Chaos Frontier – Vesmírný boj

Na začátku hry si můžeš podle sebe nastavit její ovládání. Pak se již pustíš do samotného hraní. Tvým úkolem je postřílet všechny nepřátelské lodě, kameny a všechny objekty které na tebe útočí. Během hry sbíráš různé bonusy, zbraně, životy apod. Hra je rozdělená na kola a po každém kole si můžeš vylepšit zbraně a mnoho dalšího. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechno podstatné. Jak hru hrát a co je jejím cílem. Hra se ovládá pomocí klávesnice a myši. Samozřejmš si můžeš ovládání přizpůsobit. Pohybuješ se pomocí šipek, střílíš X, měníš zbraně C, Z je pro energii, ESC nebo mezerník pro pauzu.Také můžeš načíst uloženou hru a vrátit se tak tam, kde jsi skončil. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků, restartu hry, apod.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 260 krát.

Chaos Frontier - Vesmírný boj obrázek 1 - online hry zdarmaChaos Frontier - Vesmírný boj obrázek 2 - online hry zdarmaChaos Frontier - Vesmírný boj obrázek 3 - online hry zdarmaChaos Frontier - Vesmírný boj obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Chaos Frontier – Vesmírný boj zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist