Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Dětská hra s balónky 2 – Helio Adventures Reloaded

Jedná se o volné pokračování hry Helio Adventures, kde hlavním úkolem je pomocí balónku projít zadanou trať a splnit požadované úkoly.

Ovládání a pravidla hry Dětská hra s balónky 2 – Helio Adventures Reloaded

Na začátku hry máš možnost se podívat, jak celá hra vypadá co bude tvým úkolem. Potom si už vybereš level a můžeš začít. Na začátku jich budeš mít k dispozici málo, ale postupem času se budou další levely odemykat. V kyždým levelu musíš posbírat určitý počet bodů a splnit zadaný počet úkolů. Všechno budeš plnit pomocí jednoho balónku. Musíš se vyhýbat nástrahám, ježkům a bodákům. Pokud se jich dotkneš trochu se upustí balónek. Ale ty můžeš pokračovat ve hře. Na konci levelu je vždy jeden balónek uvězněn a ty ho musíš vyvobodit. Potom postupuješ dále. Na konci každého levelu se ti připočítávají dosažené body. Na obrazovce vidíš všechno podstatné, počet získaných bonusů, možnost pauzy a vypnutí zvuků. Hra se ovládá pomocí myši a klávesnice. Myší ovládáš menu a pomocí klávesnice pohybuješ bolónkem. Samozřejmostí je možnost vypnout zvuk a hudbu na pozadí. Hra také umožňuje pauzu. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 770 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Dětská hra s balónky 2 – Helio Adventures Reloaded zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist