Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Fatty Bumbum

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 1,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Fatty Bumbum

Spánek a jídlo jsou pro Fatty Bumbum nejdůležitější. Pomoz mu překonat všudypřítomné nepřátele, kteří mu chtějí překazit uskutečnění jeho snu, aby dorostl do gigantických rozměrů.

Ovládání a pravidla hry Fatty Bumbum

Fatty Bumbum žije v Galaxii Tlustý sen, kde sní o tom, že dospěje do neuvěřitelné velikosti. Má celkem jednotvárný život: buď jí, nebo spí. Když nespí, jí, když nejí, spí. Ale aby byl schopen žít takovýto životní styl, potřebuje pomoc od Snílků. Fatty Bumbum potřebuje spoustu ingrediencí do jeho kouzelného hrnce, který vytvoří neuvěřitelné jídlo, které sní na jedno posezení. Čím víc ingrediencí je Snílek schopen zajistit, tím více jídla bude kouzelný hrnec produkovat a tím víc Fatty Bumbum vyroste. Pokud Fatty Bumbum nedostane najíst, začíná chřadnout. Ale není to tak jednoduché, času je málo a noční můry jsou vždy připraveny chytnout tvé sny před tím, než je dostaneš k Fatty Bumbum. Barevná falsh hra plná různotvarých příšerek. Ovládání: táhnutím myši současně ovládáte letícího Fatty Bumbum. Hodnocení: 5/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 858 krát.

Fatty Bumbum obrázek 1 - online hry zdarmaFatty Bumbum obrázek 2 - online hry zdarmaFatty Bumbum obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Fatty Bumbum zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist