Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Dreamcacher – Indiánský lapač snů

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Dreamcacher – Indiánský lapač snů

Zlé sny provází někdy noc každého z nás. Tuto noc nastává tvá příležitost! Ochraň spící holčičku od nočních můr a přízraků.

Ovládání a pravidla hry Dreamcacher – Indiánský lapač snů

Lapač snů, indiánský amulet, tzv. dreamcatcher, má za úkol chránit dobré sny a chytat ty zlé. Pro Indiány jsou sny velice důležité, protože je považují za vzkazy duchů a značně ovlivňují jejich život. Legenda o vzniku říká, že za moudrou starou šamankou kdysi dávno přišla žena, které v noci stále plakalo dítě. Stařenka jí poradila, aby pro dítko vyrobila lapač zlých snů. A světe div se - mrňous s lapačem nad sebou v noci klidně spal. Také prý chrání před negativní energií a přináší štěstí v lásce i v životě. Dlouho byl tenhle indiánský amulet zahrabán v odpadlišti dějin, ale dnes slaví obrovský comeback. Lapače se vyrábějí v různých velikostech, ale tvar a materiál zůstává stejný. Každá část talismanu má svůj magický význam. Spousta lidí ho nosí jako šperk. V této rychlé a napínavé flash hře se staneš lapačem snů, který chrání spící dívku před zlými sny. Dokážeš ji uchránit po celou noc a nabírat nejlepší skóre? V pravém spodním rohu obrazovky plyne čas, který zbývá do konce noci. Ovládání: střílíš myší Hodnocení: 5/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 051 krát.

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Dreamcacher – Indiánský lapač snů zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist