Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Motley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Motley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala

Žížala by vlezla kam ji napadne, dokonce i tam, kde by zahynula. Podaří se ti ovládat ji tak, aby přežila co nejdéle a ty tak nasbíral co nejvíce bodů? Rychlá a zábavná onlinovka!

Ovládání a pravidla hry Motley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala

Nabízíme ti jinou verzi jedné známé hry, kterou je řízení, ovládání, navigování hladové žížaly. Ta ve většině her pojídá či sbírá kostky, čímž se zvětšuje a roste. V této flash hře taky ovládáš žížalu, ale to, co s ní máš sbírat nejsou kostky, ale různé ovoce. Pokud se ti podaří navést žížalu tak, aby snědla tři stejné druhy po sobě, dostáváš se do dalšího levelu. Žížala jde za mrkví, kterou ty pomyslně neseš a tím ji naviguješ. Sleduj šipky, které ti napovídají, kde se nachází další stejné ovoce, které musí žížala sníst. Pozor, aby žížala nenarazila do svého těla, nebo do kraje herního pole. Není to ale vůbec jednoduché, protože tenhle červ leze nezvykle velkou rychlostí. Vyhraješ tuhle minihru? Ovládání: myší Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 251 krát.

Motley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala obrázek 1 - online hry zdarmaMotley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala obrázek 2 - online hry zdarmaMotley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala obrázek 3 - online hry zdarmaMotley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Motley mutant worm – Strakatá zmutovaná žížala zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist