Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Tlustý kuchař – hra na vaření

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(6 hlasů, průměr: 4,17 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Tlustý kuchař – hra na vaření

Ubohého kuchaře obvinil šéf, že ochutnává příliš, ujídá a důkazem je jeho váha. Odhodlal se proto zhubnout, ale potřebuje parťáka, který mu s tím pomůže.

Ovládání a pravidla hry Tlustý kuchař – hra na vaření

Bohatý držgrešle jménem Malina, majitel restaurace s vyhlášeným kuchařem se jedné noci špatně vyspal a tak ráno přemýšlel, na kom by si svou špatnou náladu vybil. Napadlo ho obvinit kuchaře, že ujídá příliš mnoho z jídel při jejich vaření a to je důvod, proč je tak tlustý. Dobře zlý Malina věděl, že je to holý výmysl! Milý kuchař zůstal velmi smutný, nemohl uvěřit svým uších, z čeho byl právě nařčen. Rozhodl se, že zhubne, přece ho Malina nebude takhle urážet! Nikdy ale nechodil do posilovny, necvičil, neví, co má jíst a proto by potřeboval parťáka, nebo trenéra. V této flash hře musíš složit k sobě alespoň čtyři stejné znaky. Tím získáváš body. Dávej ale pozor, aby jsi na tác, který má kuchař nad hlavou nechytil hrníček s kávou, ten totiž zrychlí posunování nových řádků. Když chytneš štít s hvězdou, ochrání tě od tučného jídla, teniska zdvojnásobí skóre nasbírané po dobu 10 vteřin, baterie odstraní všechny shodné symboly, které nasbíráš jako první po jejím chytnutí a činka odstraní linii, do které ji pošleš zpět. Při tom všem ještě hlídej čas, na splnění každého levelu máš vymezenou dobu! Ovládání: Kliknutím myší nabereš jídlo na tác, druhým kliknutím jej vrátíš zpět, kam chceš, podle kolmé čáry směrující z tácu. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 6 610 krát.

Tlustý kuchař - hra na vaření  obrázek 1 - online hry zdarmaTlustý kuchař - hra na vaření  obrázek 2 - online hry zdarmaTlustý kuchař - hra na vaření  obrázek 3 - online hry zdarmaTlustý kuchař - hra na vaření  obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Tlustý kuchař – hra na vaření zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist