Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Upeč si čokoládový koláč

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(4 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Upeč si čokoládový koláč

Ve hře upeč si čokoládový koláč si zahrajete na skutečnou pekařku. še je velmi reálné. Postupně pomocí nápovědy utvoříte krásný čokoládový koláček. Nejdříve umícháte těsto, vymažete formu na koláč po tom ho upečete v troubě, kterou musíte správně nastavit pomocí číselného displeje a spustíte tlačítkem on a nakonec už jen vyndáte z trouby a necháte vychladit. Mezitím si připravíte vanilkový krém a třešňovou náplň díky které bude váš koláček ten nejlepší. V poslední části musíte koláč ozdobit, rozříznete ho, namažete krémem a zavařeninou a zkrášlíte zdobítkem. Ten se povedl, že?

Ovládání a pravidla hry Upeč si čokoládový koláč

Hra Upeč si čokoládový koláč se ovládá pomocí myši. Nahoře nad hrou vám po celou dobu bliká v kolečkách nápověda co právě máte udělat takže se při vaření snadno zorientujete. Na stole najdete všechny suroviny které pomocí myši uchopíte a kliknutím vysypete do mísy . Suroviny musíte přidávat podle nápovědy nahoře ve správném pořadí a všechny. Po té vezmete mixér stejným způsobem přenesete ho k míse a těsto rozmixujete. Na závěr prvního levelu hry vymažete formu a přenesete koláč do trouby kde vyťukáte na číselném displeji číslo 170 , troubu zavřete a koláč upečete. V druhé a třetí části stejným způsobem připravíte třešňovou zavařeninu a vanilkový krém. Mixování se spouští kliknutím, mícháte , řežete ve směru šipky. Pokud mixujete ,vaříte vždy musíte spotřebič zapnout, vypnout,aby jste se dostali dále. V poslední části dortík zdobíte. Rozkrojíte nožem na tři části tak že myší pojedete ve směru šipky a 2 kousky přendáte na talířek vedle. Po té vždy nazdobíte a položíte další vrstvu. Natřete koláč čokoládou ,ozdobíte šlehačkou ..A máte koláček že se vám budou sbíhat sliny. Mňam.

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 655 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Upeč si čokoládový koláč zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist