Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Oblékání ve hře Maminka a dcera

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Oblékání ve hře Maminka a dcera

Oblečení pro dceru a mámu je nekonečné téma. Líbí se ti víc, když je dcera miniaturou mámy, nebo by se měly styly dvou generací odlišit? V této flash hře to můžeš ukázat.

Ovládání a pravidla hry Oblékání ve hře Maminka a dcera

Ashley a její maminka se chystají na první jarní slunečnou procházku. Ashley miluje barevné sukýnky, puntíky, hrátky s vlasy, ráda zkouší různé účesy, mašličky uvazuje do všech možných podob. Její máma má výborný vkus, dovede sladit svůj outfit na procházku, ale i na pracovní schůzku, má ráda městskou módu a pohodlné boty, ať už na podpatku, nebo na rovné platformě. Výběr ze šatníků obou je velký, proto budeš moct uplatnit hravost a tvořivost v ladění barev, stylů i doplňků. Užij si s nimi celou hru, příchod jara a vyber to nej. Až budeš hotova, klikni na Shov v pravém dolním rohu obrazovky a podívej se, jak jim to venku sluší. Ovládání: Na začátku oblékneš Ashley, všechno co vidíš, je její bohatá šatní skříň. Klikni na vybrané oblečení a přetáhni jej držením myši k Ashley. Až budeš hotova, klikni na šipku do prava, obraz se posune na šatní skříň maminky a oblečení opět přetahuješ ze skříně k její postavě. Hodnocení: 5/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 237 krát.

Štítky

, , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Oblékání ve hře Maminka a dcera zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist