Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Daisy oblékací hra pro děti

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Daisy oblékací hra pro děti

Daisy je studentka, která si pár dnů přivydělává peníze hlídáním dětí. Právě dohovořila s maminkou, které pomůže s hlídáním dnes a neví, jaké oblečení si má obléknout.

Ovládání a pravidla hry Daisy oblékací hra pro děti

A je to tady! Daisy čeká procházka parkem s malou Hebe. Na tom by nic nebylo, ale Hebe miluje skluzavky, kolotoče, houpačky, prolézačky, no všechny klasické atrakce, které patří k dětskému hřišti. Dětské hřiště v parku je ale porostlé trávníkem a Daisy řeší, jaké boty si obuje a co k nim! Má totiž jen čtvery boty a všechny jsou na vysokém podpatku! Ten se jí bude do trávy zřejmě bořit... ale třeba to nebude tak zlé. Kolikrát jí máma říkala, ať si pořídí pohodlnou obuv… Hmm, teď už s tím nic neudělá, bude muset vybrat některé nejpohodlnější z vysokých. Tak alespoň vybrat šaty a make-up tak, aby se Daisy cítila příjemně a dobře i při skotačení malé Hebe. Ovládání: Kliknutím myši na kolečka s konkrétní částí oděvu, make-up podél levé strany obrazovky. Na závěr se můžeš kliknutím na tlačítko Next v prvém spodním rohu obrazovky podívat, jak to Daisy na hřišti sluší.

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 910 krát.

Štítky

, , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Daisy oblékací hra pro děti zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist