Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Vánoční hra – Oblékni Zuzanku

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Vánoční hra – Oblékni Zuzanku

K Štědrému večeru patří speciální slavnostní atmosféra, láska, stromeček, baňky, dárky a samozřejmě i krásné oblečení a doplňky.

Ovládání a pravidla hry Vánoční hra – Oblékni Zuzanku

Vánoce jsou tady a malá Zuzanka čeká, než maminka dosmaží štědrovečerního kapra, tatínek dozdobí stromeček, bráška pohledá zvoneček, aby měl Ježíšek čím zazvonit, až přinese dárky. Zuzanka již má úkol, který jí maminka zadala hotový, musela připravit příbory a skleničky na stůl, vyluxovat koberec v obývacím pokoji, kde už teď stojí stromeček. Nyní se může převléct do svátečního oblečení, do něčeho speciálního pro tuhle příležitost. Ví, že maminka si oblékne nové růžové šaty, tatínek a bráška budou mít košili a kalhoty a co si má vybrat ona? V této flash hře můžeš nahlédnout do její skříně a pomoct jí vybrat ten pravý vánoční outfit. Až Zuzanku oblékneš, můžeš se kliknutím na tlačítko Done v pravém spodním rohu obrazovky přesvědčit, jak jí to u stromečku sluší. Ovládání: Kliknutím myší na oblečení v šatní skříni, podržením myši jej přeneseš na Zuzanku. Když klikneš na Zuzančiny vlasy, můžeš změnit i její účes.

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 338 krát.

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Vánoční hra – Oblékni Zuzanku zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist