Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Novoroční párty roku 2010

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Novoroční párty roku 2010

V této hře pro dívky se chystáte na novoroční párty roku 2010. Samozřejmě musíte být nejkrásnější ze všech. Můžete se nalíčit učesat, obléknou a ozdobit aby jste na párty zazářila o povedlo se vám dokonale oslavit příchod nového roku ve společnosti vašich obdivovatelů. Tak šup do toho.

Ovládání a pravidla hry Novoroční párty roku 2010

V první části hry je potřeba zvolit to nejdůležitější – účes a malování. K dispozici máte několik typů účesů, barev očí, stínů, řasenek, pudřenek, rtěnek i odstínů pleti. Hru ovládáte tak že myší kliknete na zvolenou věc a ona se sama ihned na dívce zobrazí. V druhé části – oblékání si máte za úkol vybrat šatičky které z vás udělají hvězdu celé párty. Oblečení volíte rovněž myší kterou uchopíte zvolený oděv a přesunete ho na dívku. V šatníku jsou připravené samé nádherné moderní oblečky. A nakonec už jen nezbytné maličkosti jako náušnice,kabelku, korále a boty, které naleznete ve třetí části hry. Myší uchopíte vámi zvolený doplněk a přenesete ho na dívku. Pokud si náhodou rozmyslíte a chcete přeji jenom zvolit něco jiného tak dole pod hrou myší jednoduše opět zvolíte vybranou část a kliknete na ni. Hru provází hudba jejíž ovládání je nahoře v pravém roku. Pro vypnutí stačí kliknout myší.

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 724 krát.

Štítky

, , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Novoroční párty roku 2010 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist