Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Explodrop

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Explodrop

Jednoduchá online minihra, která zaujme všechny fanoušky vesmírné tématiky a všechny, kteří si chtějí především odpočinou a příjemně se zabavit.

Ovládání a pravidla hry Explodrop

Hra začíná tím, že máš k dispozici jednu svoji loď. Pomocí vln které tvůj object vysílá si musíš podmanit ostatní elementy na obrazovce a získat je na svoji stranu. Na každý útok máš omezený čas, během kterého musíš sobít alespoň jednu loď. Pokud se tak nestane, hra končí a ty musíš začít od samotného začátku. Pokud se ti to podaří, čas se vynuluje a ty můžeš pokračovat v dalším šíření své moci. Během hry se ti připočítávají body. Abys postoupil musíš si podmanit všechny lodě na orbrazovce. Tlačítkem „P“ uděláš pauzu. Samozřejmostí je možnost vypnout zvuk. Pomocí mezerníku měníš podobu a ovládáš soupeřící prvky na hrací obrazovce. Trochu zde chybí srovnání s ostatními hráči této celkem zajímavé online minihry. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 764 krát.

Explodrop obrázek 1 - online hry zdarmaExplodrop obrázek 2 - online hry zdarmaExplodrop obrázek 3 - online hry zdarmaExplodrop obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Explodrop zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist