Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Mutate the labrat 2 – Laboratorní mutant

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Mutate the labrat 2 – Laboratorní mutant

Máš rád fyziku, pokusy, bádání, přírodopis a fantazii? V tom případě zkus změnit fantazii ve skutečnost, vytvořit a přivést k životu jedinečné a originální monstrum. Umožní ti to právě tato flash hra!

Ovládání a pravidla hry Mutate the labrat 2 – Laboratorní mutant

Myslíš, že stvoření monstra, které bude uznávat pravidla světa je jednoduché? Zkus vytvořit co nejsilnější montrum, které svět kdy viděl. Získej kontrolu nad zaměstnanci, nad transplantací implantátů a chemikálií, které přemění tvou malou bestii a budou důkazem, že se stáváš bláznivým vědcem. Onlinovka jako stvořena pro hráče, kteří mají rádi možnost výběru z mnoha možností! Ovlivňuješ, čím nakrmíš monstrum i zaměstnance, můžeš sledovat, kde se pohybují všichni zaměstnanci, můžeš měnit prostor, kde se monstrum pohybuje, volnost pohybu máš taky v rukou ty. Taky můžeš monstru aplikovat různé injekce a léky. Vše, co zvolíš a co chceš provést zvolíš výběrem tlačítek, následně se ti v obydlí monstra zvolená věc (jídlo, vysavač, injekce…) objeví a ty musíš práci provést sám, myší! Zkus sám, co vše obsahuje tahle bláznivá laboratoř. Ovládání: myší Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 678 krát.

Mutate the labrat 2 - Laboratorní mutant obrázek 1 - online hry zdarmaMutate the labrat 2 - Laboratorní mutant obrázek 2 - online hry zdarmaMutate the labrat 2 - Laboratorní mutant obrázek 3 - online hry zdarmaMutate the labrat 2 - Laboratorní mutant obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Mutate the labrat 2 – Laboratorní mutant zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist