Black Jack v casinuBlackjack patří mezi ty nejvýhodnější hry, které můžete v kasinu najít. Ale i tak je zde hodně faktorů, které vaší hru ovlivňují. A to jak negativně, tak pozitivně. Zkušení hráči dodržují správné strategie, hrají výhodné verze a hlavně se vyhýbají špatným rozhodnutím. Základem je výběr té správné verze blackjacku. Tedy hry s nejpříznivějšími pravidly a nejnižší house edge. A pokud budete dodržovat u hry správnou strategii, věřte, že se vaše hra zlepší téměř okamžitě.

Ale výběr správné hry není to nejdůležitější. Jak jsme již zmiňovali, důležitá je také strategie a hlavně její dodržování. Znalí hráči hrají blackjack automaticky, nemusejí nic kontrolovat ani se dlouze rozmýšlet. Jenže nováčci během hry chybují, kterými si zbytečně snižují šance na výhru a dávají kasina další výhodu. Mezi nejčastější chyby u blackjacku patří výběr hry se špatným výplatním poměrem, používání progresivních sázecích systémů ale také taková banalita, jako je ignorování pravidel hry.

Jelikož existuje mnoho různých verzí této oblíbené karetní hazardní hry, najdete i velmi mnoho herních strategií. Vždy se tedy nejprve podívejte na pravidla hry, výplatní poměr, počet balíčků popřípadě na speciální pravidla (surrender). Podle toho si poté na některém z portálů o hazardních hrách stáhněte tabulku strategie. Na ní najdete správné kroky pro všechny kombinace.

     
Sponzoři

Nejhranější hry


Online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Zahrajte si online zdarma Hry pro nejmenší

Partneři pro Online hry zdarma

Využijte kvalitní server housing od společnosti Casablanca INT.
Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Herní koutek.cz
hry na mobil ke stažení zdarma
Vyzkoušejte nové online hry zdarma zdarma.
Super hry online
superhry
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist