Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Crystal Spider Solitaire

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Crystal Spider Solitaire

Karetní online hry patří k jedněm z nejpopulárnějších. Pojď si zkusit pokořit rekordy ostatních a poskládej je podle barev a hodnot co nejrychleji. Hone your card skills with the one-suit casual version, practice your techniques on the two-suit normal version, and prepare to take on what is possibly the toughest solitaire game in the world - the full four-suit expert mode! With graded difficulty levels, built in help, stats of your previous games, online high scores, and a host of other options - this is THE ultimate Solitaire game!

Ovládání a pravidla hry Crystal Spider Solitaire

Kdo by neznal populární hru Solitaire? Máme tady její dokonalou flash verzi, ve které je tvým úkolem poskládat karty stejné barvy od Krále po Eso. Můžeš si zvolit různou obtížnost hry, čím obtížnější, tím více barev je ve hře. Přesunuj seskládané kopky z jedné na druhou tak, abys odkryl co nejrychleji všechny karty. Zároveň musíš do skládání zapojit i karty, které jsou uloženy na kopce v levém spodním rohu. Výtečná onlinovka, která tříbí mysl a zároveň si u ní odpočineš. Zároveň ale, pokud budeš rychlý a uděláš co nejméně tahů, získáš bonusové body. Ovládání: myší Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 14 411 krát.

Crystal Spider Solitaire obrázek 1 - online hry zdarmaCrystal Spider Solitaire obrázek 2 - online hry zdarmaCrystal Spider Solitaire obrázek 3 - online hry zdarmaCrystal Spider Solitaire obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Crystal Spider Solitaire zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist