Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Logická hra na motivy minigolfu Isoball 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 2,50 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Logická hra na motivy minigolfu Isoball 2

Tato online minihra zaujme všechny milovníky logického myšlení, skládání a řešení hlavolamů. Jejím cílem je dostat malý míček do zadané jamky.

Ovládání a pravidla hry Logická hra na motivy minigolfu Isoball 2

Hra začíná výběrem levelu. Na začátku máš k dispozici pouze jeden level, ale jak budeš postupně postupovat, budou se ti další levely odemykat. Po výběru začneš hned hrát. Tvým úkolem bude dostat malou kuličku do předem zadané jamky. Máš k dipozici několik stavitelských materiálů. Různé kostky, rovné a šikmé plošiny. Pomocí nich musíš kuličku do jamky nasměrovat. Pokud se ti to nepovede začínáš od samotného začátku daného levelu. Během hry se ti samozřejmě měří čas, který určuje konečný počet bodů. Při tom platí čím rychleji tím lépe. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne všechny základního informace k ovládání hry. Hra se ovládá pomocí myši. Samozřejmostí je možnost vypnutí zvuků. Také máš možnost porovnat svůj nejlepší dosažený výsledek s ostatními hráči této online minihry. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 233 krát.

Logická hra na motivy minigolfu Isoball 2 obrázek 1 - online hry zdarmaLogická hra na motivy minigolfu Isoball 2 obrázek 2 - online hry zdarmaLogická hra na motivy minigolfu Isoball 2 obrázek 3 - online hry zdarmaLogická hra na motivy minigolfu Isoball 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Logická hra na motivy minigolfu Isoball 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist