Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Polarized

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Polarized

Chceš si vyzkoušet svoje logické myšlení? Baví tě řešit různé úkoly? Potom je pro tebe tato online minihra určená. Tvým úkolem bude vyřešit jednoduchý úkol a dostat míček z jednoho místa na druhé.

Ovládání a pravidla hry Polarized

Na začátku hry si vybereš mód, který chceš hrát. Na výběr máš ze tří možností. Normální, pomocí hesla můžeš odemknout jiná kola, či si můžeš vyzkoušet chalenge mód. Následuje výběr kola a pak už můžeš začít hrát. Tvým úkolem bude dostat míček z jednoho místa na druhé. To vše pomocí magnetů, které tvůj míček přitahují. Budeš si muset vždy pořádně rozmyslet, který magnet aktivuješ, abys míček dostal tím správným směrem. V cestě ti budou stát různé překážky. Během hry se ti samozřejmě měří čas. Čím rychleji dohraješ dané kole, tím více bodů získáš. Na konci každého kola se ti objeví tvoje statistika. Magnety jsou jak odpudité, tak dokáží míček přitahovat. Hra má bohaté nastavení. Můžeš měnit intenzitu zvuků, či je úplně vypnout. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, kde ti je vysvětleno vše potřebné. Od ovládání, před cíl hry až po jednotlivé úkoly. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem ovládáš magnety, kterými přitahuješ míček. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 873 krát.

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Polarized zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist