Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Spider

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(9 hlasů, průměr: 4,22 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Spider

Nechceš hrát klasický Solitare? Pak právě pro tebe je určena tato online minihra, kde hlavním kolem je odkrýt všechny karty a správně je poskládat podle hodnot.

Ovládání a pravidla hry Spider

Na začátku hry si můžeš zvolit její obtížnost. Na výběr máš z jednoduché, střední nebo obtížné úrovně. Potom se už pustíš do samotného hraní. Cíle hry je odkrýt všechny karty a seřadit je podle jejich hodnoty. Pokud se ti to podaří si vítěz. Na dokončení hry máš vždy určitý časový úsek. K dispozici máš nápovědu, která ti řekne další možný krok. Také můžeš provedený krok vrátit, nebo dokonce hru vzát a začít od samotného začátku. Na obrazovce vidíš všechny podstatné informace. Počet tahů, zbývající čas, tvoje dosažené skóre. Také vidíš, kolik ti ještě zbývá odkrýt balíčků. Hra se ovládá pomocí myši. Levým tlačítkem přesouváš karty a řadíš je podle předem daných pravidel. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, která ti řekne jak hrát a co je cílem této online minihry. Samozřejmě máš možnost vypnout zvuk, či hru pozastavit. Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 64 748 krát.

Spider obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Spider zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist