Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Mahjong Ace

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Mahjong Ace

Tato online hra zaujme především milovníky logické a velmi zábavné hry na téma mahjong. Je zaměřena na hráčovu soustředěnost a výdrž.

Ovládání a pravidla hry Mahjong Ace

Tato velmi povedená online hra umožňuje vybrat si z několika možných jazykových variací. To ji umožní hrát i lidem, kteří nejsou anglicky moc schopní. V menu lze kromě samotného hraní hry najít také jednoduchou a stručnou nápovědu a také si můžete své scóre porovnat s ostatními hráči. A nyní již k samotné hře. Hra je rozdělena na několik levelů, kterými musíš postupně procházet. Tudíž si nejprve vybereš level, který chceš hrát, a hra může začít. Při hraní se si samozřejmě měří čas, aby ses mohl srovnat s ostatními hráči. Na obrazovce vidíš jak uplynulý čas, tak score a také počet zbývajících kostek, které musíš odstranit. Samozřejmostí je možnost hru pozastavit. Další skvělá vlastnost je nápověda, kdy ti počítač ukáže, jaké kostky můžeš odstranit (hint). Dále můžeš kostky promíchat (shuffle). Poslední, ale velmi užitečnou funkcí je možnost změny obrázků na jednotlivých kostkách. Pokud se ti například čínské motivy špatně čtou, můžeš je nahradit například čísly, či jinými obrázky (Set).Hra končí po odebrání všech kostek na obrazovce. Hra se ovládá pomocí myši. Pomocí levého tlačítka si vybíráš kostičky, které chceš odstranit. Nic složitého. Pravidla hry ti jistě nemusím vysvětlovat. Hra umožňuje vypnutí zvuku a také hudby, která je přehrávána na pozadí.

Statistiky

Tato hra se hrála již 7 257 krát.

Mahjong Ace obrázek 1 - online hry zdarmaMahjong Ace obrázek 3 - online hry zdarma

Štítky

, , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Mahjong Ace zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist