Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Simple mathMagic

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Simple mathMagic

Tato online hra je určená výhradně pro matematické šílence a pro ty, kteří si chtějí zopakovat základní matematické operace a chtějí zjistit, jak jsou na tom s matematikou základní školy.

Ovládání a pravidla hry Simple mathMagic

Na začátku je třeba pročíst si pořádně pravidla. Není to nic těžkého. Na obrazovce se ti budou postupně zobrazovat jednoduché matematické operace. Pokud na příklad odpovíš špatně, smajlík ti to dá najevo. Pokud příklad nevíš, můžeš ho jednoduše přeskočit. Na celou sérii příkladů máš pouze jednu minutu. Pokud odpovíš správně, zobrazí se ti nový příklad. Po vypršení času, můžeš odeslat svůj dosažený výsledek a porovnat své znalosti a rychlost s ostatními hráči této online hry. Také se nejprve můžeš kouknout na nejlepší výsledky, abys věděl čeho by jsi měl dosáhnout a co se dá už považovat za veliký úspěch a s jakým výsledkem by jsi se raději neměl chlubit. Hra se ovládá pomocí klávesnice i pomocí myši. Pomocí klávesnice zadáváš výsledky jednotlivých příkladů, pomocí myši se orientuješ v menu nebo přeskakuješ příklad, se kterým si nevíš rady. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 228 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Simple mathMagic zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist