Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Eye-Brain-Hand-Reaction

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Eye-Brain-Hand-Reaction

Chceš si vyzkoušet rychlost svoji reakce a porovnat se s ostatními? Potom právě tato hra je určená pro tebe. Tato online minihra procvičí tvoji pozornost a soustředěnost.

Ovládání a pravidla hry Eye-Brain-Hand-Reaction

Cílem hry je v jednotlivých kolem plnit různé úkoly, které se týkají především tvoji rychlosti, pozornosti a tvojí paměti. Tvým úkolem bude počítat různé obrazce na obrazovce a co nejrychleji napsat odpověď na obrazovku. Čím rychleji, tím lépe a tím také více bodů získáš. Na splnění každého kola máš přesně 10 sekund. Pokud úkol nesplníš, nedostaneš žádné body apokračuješ ve hře. Před každým kolem je ti přesně řečeno, co máš na obrazovce spočítat. Pak se hra rozběhne a ty plníš daný úkol. Hra je rozdělena na celkem 10 kol. Úkoly jsou různě obtížné a splést je opravdu velice jednoduché. Na konci hry můžeš odeslat svůj dosažený výsledek a porovnat se s ostatními hráči této online minihry. K dispozici máš celkem propracovanou nápovědu, kde je ti řečeno všechno podstatné. Jak máš hru hrát, co je jejím cílem, jak získat co nejvíce možných bodů a mnoho dalšího. Hra se ovládá pomocí klávesnice. Tu potřebuješ pouze k zadání požadovaného výsledku. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 1 671 krát.

Štítky

, ,

Kategorie her

žádné

Online hra Eye-Brain-Hand-Reaction zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist