Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Online hra Šibenice

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(7 hlasů, průměr: 4,14 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Online hra Šibenice

Jsi milovníkem klasické české hry "Šibenice"? Rád hádáš slova? Pak právě pro tebe je určená tato online minihra, která je navíc zdarma. Pořádně ti procvičí mozkové závity.

Ovládání a pravidla hry Online hra Šibenice

Každý jistě zná jednoduchá pravidla této velice známé online minihry. Cílem této hry je zadávat jednotlivá písmena a z těchto písmen postupně skládat celá slova. Písmena zadáváš z klávesnice na obrazovce. Pokud zadáš písmeno správně, zazní zvuk a písmeno se přidá do slova. Pokud ho zadáš špatně, postaví se určitá část šibenice. Slovo musíš složit dřív než se oběsíš. Pokud se ti to nepovede, musíš začít od samotného začátku. Hra se ovládá pomocí myši, pomocí které vybíráš kotegorii a jednotlivá písmena. Na začátku hry máš možnost si vybrat kategorii, z které chceš hádat slova. Na výběr máš z velkého množství různých kategorií. Také si můžeš do hry zadat svoji vlastní kategorii i slova vlastní slova. K dispozici máš jednoduchou nápovědu, jak hru ovládat, jak zadávat nová slova, či jak vytvořit svoji novou kategorii slov. Na obrazovce se ti objevuje kopletní stav hry. Tvoje scóre, počet uhádnutých písmen, počet neuhádnutých. Také vidíš stav tvojí šibenice. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 22 532 krát.

Online hra Šibenice obrázek 1 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Online hra Šibenice zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist