Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Hra Neverland – Michael Jackson

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Hra Neverland – Michael Jackson

Neverland je tajemným místem, které mělo být zapovězeno všem a všemu. Pokud máš odvahu a chceš vidět bytosti temnoty, stvoření, které ostatní nazývají noční můry, pojď dál!

Ovládání a pravidla hry Hra Neverland – Michael Jackson

Prozkoumej záhady opuštěné usedlosti Neverland, místo, kde se nevinné hry mění v temnotu. Uplynulo mnoho let, kdy Jacksonova rodina opustila tento dům v Gull Islandu, místě pověr a legend o Jižním břehu. Jednoho zvláštního léta mladý Beau doprovází svého bratrance Sumera do skryté usedlosti v lese a pokřtí ji jako klubovnu Neverland. Neverland má tajemnou historii, dětem neznámou… Zchátralý dům v lesích je klíč k starodávné záhadě, místem zakázaným všemu. A Sumter i jeho bratranec cítí v zaprášeném přítmí pach napětí po celém Gull Isladnu. Z Neverlandu se stává místo, kde děti začínají uctívat bytosti temnot a nočních můr. Tajemná onlinovka je inspirována novelou Douglase Clegga, ilustrace Glenn Bhadbourne. V této flash hře, která má celkem 11 částí, hledáte rozdíly. Pokud rozdíly naleznete rychle, získáte v každé části hry extra body. Počet rozdílů, které musíte ještě najít najdete ve spodní části obrazovky. Pokud hru projdete celou víckrát, zjistíte, že rozdíly v obrázcích jsou pokaždé trochu jiné. Ovládání: označte rozdíly myší, klikněte na "Hint" pokud nevíte kudy dál Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 175 krát.

Hra Neverland - Michael Jackson obrázek 1 - online hry zdarmaHra Neverland - Michael Jackson obrázek 2 - online hry zdarmaHra Neverland - Michael Jackson obrázek 3 - online hry zdarmaHra Neverland - Michael Jackson obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Hra Neverland – Michael Jackson zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist