Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Flash hra WondLa – hledání rozdílů

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Flash hra WondLa – hledání rozdílů

Poutavá flash hra, která vypráví příběh mladé dívky jménem Eva Nine, která je v podzemním světě vychována roboty a rozhodne se vydat na povrch, aby hledala další lidské bytosti.

Ovládání a pravidla hry Flash hra WondLa – hledání rozdílů

Když nájezdníci zničili podzemní svatyni, kterou Eva Nine vystavěla s robotem jménem Muthr, je dvanáctiletá dívka přinucena uprchnout nad zemský povrch. Eva Nine hledá někoho dalšího, kdo by byl jako ona, podle koho pozná, že existují další lidé, protože tak by zbohatla – našla by neznámý svět WondLa, který je zobrazen na zbytcích kartonových krabic spolu s mladou dívkou, dospělou osobou a robotem. Tony DiTerlizzi povýšil tradiční dětskou literaturu v tohle úplně originální kosmické dobrodružství: dobrodružství, které jako celek působí jako cizí planeta, ale tak prosté, jako dětské přání mít místo kde patří. Dechberoucí dvoubarevné ilustrace odhalují různé dimenze vizí Tonyho DiTerlizze a hráčům hry zdůrazňují některé místa, odhalující informace o světě Evy Nine. Čím rychleji nalezneš rozdíl v obrázcích, tím více bodů získáš. Pokud označíš místo, kde rozdíl není, body se odčítají. Uprostřed stránky dolů se nachází informace, kolik rozdílů musíš ještě najít a kolik stránek do konce hry zbývá. Hodnocení: 8/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 7 082 krát.

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Flash hra WondLa – hledání rozdílů zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist