Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Color Odyssey – barevná odysea pro děti

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper (Hodnoť první!)
Loading ... Loading ...


Popis hry Color Odyssey – barevná odysea pro děti

Je tady zajímavá napínavá flash onlinovka, ve které se hodně pomíchaly barvy a ty je musíš seřadit, zachránit a nahrát co nejlepší skóre!

Ovládání a pravidla hry Color Odyssey – barevná odysea pro děti

Kde bylo, tam bylo, v jedné daleké zemi žily šťastně a svobodně malé bytůstky Chromíci. Objevil se ale zloun jménem Gummyhead, který je nesnášel, nelíbilo se mu, jak jsou stále šťastní a proto přemýšlel o nekalém plánu, jak dopomůže těmhle roztomilým malým stvořením ke zkáze. A takhle začal příběh Chromíků… Jsi připraven bojovat proti zlu? Jsi připraven osvobodit tyhle malé stvoření? Ale hlavně, jsi připraven na hodiny zábavy a výborné hry? Colorous: Barevná odysea je originální puzzle hra pro iPhone, Facebook a Flash herní portály, kde bys měl dávat dohromady Chromíky různých barev a získat tisíce bodů. Buď připraven k boji s nástrahami a nevypočitatelnými překvapeními, abys vrátil svobodu v kouzelné zemi Chromíků. Ve flash hře jde o to, abys spojil alespoň čtyři Chromíky stejné barvy. Chromíky mezi sebou prohazuj a tím změníš jejich barvy na růžovou, oranžovou a zelenou. Tím získáš body. Dej pozor na ledové a kamenné kostky, ty ti hru zkomplikují. Naopak pomoct může zrcadlo, které prohází všechny Chromíky. Další pomůckou jsou otočené šipky, které protočí Chromíky dokola. U toho všeho jde o čas, takže buď rychlý a dávej pozor, které nástrahy nebo pomůcky zapojíš do hry. Ovládání: Kliknutím myší prohazuješ Chromíky. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 217 krát.

Color Odyssey - barevná odysea pro děti obrázek 1 - online hry zdarmaColor Odyssey - barevná odysea pro děti obrázek 2 - online hry zdarmaColor Odyssey - barevná odysea pro děti obrázek 3 - online hry zdarmaColor Odyssey - barevná odysea pro děti obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Color Odyssey – barevná odysea pro děti zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist