Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Honey Flows – Proudy medu

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Honey Flows – Proudy medu

V jednom úlu žije asi 60 tisíc včel. Kolik jich budeš jako včelař v této online minihře potřebovat, abys naplnil jeden plást medem?

Ovládání a pravidla hry Honey Flows – Proudy medu

Posláním včel dělnic je krmení a péče o matku, výchova a krmení potomstva, udržování čistoty, přinášení potravy, výroba plástů, v kterých jsou včely vychovávány a do kterých jsou později ukládány zásoby, zajištění hygieny a zdravotní péče…. Každá dělnice si v průběhu života vyzkouší skoro všechna svá poslání. Po vyvinutí v dospělého jedince se stává čističkou, poté krmičkou, kojičkou, stavařkou, strážkyní a nakonec vylétá z úlu – stává se létavkou. V té době je jí zpravidla přidělena již jen jedna činnost, kterou dělá do konce svého života. Tou je nošení pylu, medu, vody, speciálního antibakteriálního tmelu – propolisu atp. Tvým úkolem v této skvělé flash hře je pomoct včelám létavkám naplnit plást medem tak, aby jich muselo z úlu vyletět co nejméně. Aby se jednotlivé sklípky naplnily medem, musíš spojit alespoň tři včely stejné barvy. Nasbírej co nejlepší skóre a staň se nejúspěšnějším včelařem. Ovládání: kliknutím a přidržením myši označuješ včely Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 022 krát.

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Honey Flows – Proudy medu zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist