Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Knightfall 2

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Knightfall 2

Jak už to často bývá, pokud zničíme jedno zlo, časem se vyskytne nějaké další. Proto se vrací udatný rytíř, aby opět zasáhl svou zručností, rozumem a výjimečným mečem.

Ovládání a pravidla hry Knightfall 2

Oblíbená flash hra Knigtfall je opět tady, tentokrát se svou druhou verzí. Pomoz rytířovi zdolat prastaré zlo v této puzzle RP game a pusť se do světa monster, pokladů a dobrodružství. Od dob přemožení zla a získání krásné princezny se věci dost změnily. S rozsáhlejším světem k prozkoumání, novými ohavnými darebáky k vymýcení, přeorganizovaným magickým systémem, více atributy, které kdy bylo třeba posbírat a využít, je Knightfall 2 impozantní záležitost. Rytíře vedeš hrací plochou tak, že odstraňuješ hrací kostky a otáčíš celou herní plochou, sbíráš klíče aby ses mohl dostat do dalšího kola. Rozbíjet můžeš kostky po jedné, ale i po skupinách, ale buď opatrný, každý pohyb stojí výdej tvých Action Points. Na závěr, znič a posbírej vše, co je potřeba, ale vybírej bojové taktiky moudře! Vstup do velkého dobrodružství a vytrvej v cestě královstvím. Ovládání: Hrací desku otáčíš šipkami doleva, doprava. Abys odstranil kostky z hrací plochy a rytíř postupoval, musíš na ně rychle 2x kliknout. Pokud budeš potřebovat pauzu, použij „P“ nebo mezerník k pozastavení hry. Hodnocení: 7/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 2 135 krát.

Knightfall 2 obrázek 1 - online hry zdarmaKnightfall 2 obrázek 2 - online hry zdarmaKnightfall 2 obrázek 3 - online hry zdarmaKnightfall 2 obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Knightfall 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist