Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Pupzzle – štěňátko Fizzy

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Pupzzle – štěňátko Fizzy

Hlavním hrdinou této onlinovky je milé štěňátko, které čeká spousta lehkých i těžších úkolů a ty můžeš být jeho kamarádem a rádcem.

Ovládání a pravidla hry Pupzzle – štěňátko Fizzy

Představujeme vám hravé a roztomilé štěňátko Fizzy, které rádo vymýšlí a provádí různé rošťácké kousky. Aby štěně neokusovalo nábytek, necupovalo křeslo a gauč v obýváků, neznačkovalo si všechno, nač jen přišlo, vymyslela jeho paní výbornou sadu úkolů. Je to hra a zábava, ale Fizzy se při tom i učí a poznává nové věci. Některé úkoly jsou ale skutečně pro bystré hlavičky, jistě bude štěňátko rádo, když mu poradíš. Za posbírání kostí a kostiček získáte extra body. Hezká barevná flash hra pro malé i velké. Pokud si nebudeš vědět rady, nápověda se skrývá pod tlačítkem nahoře uprostřed obrazovky Need a hint? Click here. V pravém rohu vidíš výši skóre, které se snižuje tím víc, čím déle hra trvá, v levém rohu si můžeš zvolit obtížnost minihry. Ovládání: klikáním myši a přidržením myši pro posunutí věcí Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 080 krát.

Pupzzle – štěňátko Fizzy obrázek 1 - online hry zdarmaPupzzle – štěňátko Fizzy obrázek 2 - online hry zdarmaPupzzle – štěňátko Fizzy obrázek 3 - online hry zdarmaPupzzle – štěňátko Fizzy obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Pupzzle – štěňátko Fizzy zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist