Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!


Popis hry Little Furry Things 2 – Malé chlupaté kuličky 2

Druhá verze flash hry o malých chlupatých kuličkách přináší novou image těchto lumpíků a taky změnu v principu hry. Tentokrát nebudeš poskakovat, ale skládat a zaměňovat.

Ovládání a pravidla hry Little Furry Things 2 – Malé chlupaté kuličky 2

Naše malé chlupaté kuličky se s postupem času dost změnily. Nejenže vyrostly, ale naučily se velký zlozvyk skřípání zubů a některým dokonce narostlo třetí oko! Už nevypadají tak sympaticky a nevinně, ale zábava je s nimi stále! Tentokrát budeš mít úkol úplně jiný, než v první verzi. Nyní je třeba skládat kuličky do osmi válců tak, abys seskládal tři stejné chlupáče k sobě, čímž zmizí. Rozdíl je i v dvouokých a trojokých kuličkách, nejen v jejich barvách! Občas se dostane na řadu i kulička, která ti může pomoct, ale taky uškodit a to je kulička, díky které zmizne některé kolo kuliček, jiná kulička, díky níž zmizí všechny seskládané kuličky… Dej se do onlinovky a ukaž chlupáčům, že tě jejich rozmanitost nerozhodí a tvé body se jen pohrnou! Ovládání: šipkami Hodnocení: 6/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 4 448 krát.

Little Furry Things 2 - Malé chlupaté kuličky 2 obrázek 1 - online hry zdarmaLittle Furry Things 2 - Malé chlupaté kuličky 2 obrázek 2 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Little Furry Things 2 – Malé chlupaté kuličky 2 zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist