Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Cargo Bridge – Zátěžové mosty

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(6 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Cargo Bridge – Zátěžové mosty

Vynikající onlinovka, která procvičí tvou představivost a logické myšlení. Staň se stavitelem mostů a postav most i tam, kde se to zdá nemožné!

Ovládání a pravidla hry Cargo Bridge – Zátěžové mosty

Právě jsi úspěšně dodělal školu, získal pozici ve známé stavařské firmě a ta ti zadala stavbu několika mostů. Nadřízený ti příliš nedůvěřuje, alespoň podle toho, jaké mosty máš pro začátek postavit. Přesvědč ho, že se mýlí a ukaž všem, jak nadaný jsi, jaký smysl a cit máš pro stavbu mostů, že propočty délky, pevnosti, stability, nosnosti, ceny … jsou skutečně tvou předností. Na začátku hry máš k dispozici pouze dřevo, se složitějšími levely se zvyšuje i množství a druh materiálů. Na každý most máš danou sumu peněz, čím levněji se ti podaří stavbu dokončit, tím víc bodů získáváš do celkového hodnocení. Body ze všech levelů se na konci hry sečtou a přičtou na konečnou tabuli. Stavbu provádíš nejdříve v nákresu, do něhož se dostaneš kliknutím na znak v levém rohu obrazovky Design your bridge. V nákresu vidíš v pravém horním rohu zůstatek finanční částky a pod ní volíš stavební dřevo, nebo stavební součástky. Postavený most vyzkoušíš kliknutím na znak v levém horním rohu Test your bridge. Tato flash hra tě jistě zaujme svou variabilitou, netradičností, potřebou logického myšlení i napětím, které přichází při otestování mostu. Ovládání: myší Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 6 108 krát.

Cargo Bridge – Zátěžové mosty  obrázek 1 - online hry zdarmaCargo Bridge – Zátěžové mosty  obrázek 2 - online hry zdarmaCargo Bridge – Zátěžové mosty  obrázek 3 - online hry zdarmaCargo Bridge – Zátěžové mosty  obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , , , , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Cargo Bridge – Zátěžové mosty zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist