Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Marching Zombies – Pochodující zombie

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Marching Zombies – Pochodující zombie

Onlinovka, která z tebe udělá vlastníka farmy. Pro její záchranu musíš použít logiku, rychlost, postřeh a vybírat nejúčinnější zbraně, které zničí krvelačné zombie.

Ovládání a pravidla hry Marching Zombies – Pochodující zombie

Farma, kterou sis pečlivě a pracně vybudoval je nyní v ohrožení! Blíží se zombie, které na co přijdou, to zničí a na řadě je právě tvá farma. Pokud ale použiješ rozum a nebudeš panikařit, může se ti podařit jejich postup překazit a úplně je vymítit. Po celou dobu trvání hry přemísťuješ stejné obrázky k sobě tak, aby byly alespoň tři vedle sebe ať už vodorovně, nebo svisle. Podle toho, jaké čtverečky (symboly) se ti podaří zrušit, k takovému symbolu střádáš body. Za ně můžeš nakupovat zbraně, pasti, prostě pomoc, jak se lépe hrůzostrašných zombie zbavit. Tato flash hra je poutavá, s postupujícími levely náročnější na ničení nestvůr a díky tomu i značně napínavá. Ovládání: myší Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 3 631 krát.

Marching Zombies – Pochodující zombie obrázek 1 - online hry zdarmaMarching Zombies – Pochodující zombie obrázek 2 - online hry zdarmaMarching Zombies – Pochodující zombie obrázek 3 - online hry zdarmaMarching Zombies – Pochodující zombie obrázek 4 - online hry zdarma

Štítky

, , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Marching Zombies – Pochodující zombie zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist