Registruj se, ukládej skóre, poznej nové přátele!
Registrace  | 


Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!
Přihlaš se a tvé skóre se zapíše mezi nejlepší této online hry!

Pentacolor

Nic mocJde toPrůměrDobréSuper(6 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading ... Loading ...


Popis hry Pentacolor

Logických her není nikdy dost, proto je tedy jedna další. Tentokrát bude v onlinovce umisťovat barevné kostky na správné místo.

Ovládání a pravidla hry Pentacolor

Nelekni se dlouhého popisu, slouží pro lepší pochopení hry, která je skutečně dost dobrá! Smyslem této logické flash hry je umisťovat barevné kostky tak, abys za ně získal co nejvíce bodů. Modré kostky můžeš umístit kdekoli a za každou kostku získáš 1 bod. Červené kostky potřebují sousedit s modrými. Pokud nesplníš tuto podmínku, kostka ztmavne a praskne. Za červenou kostku získáš 2 body. Kombinací červené a modré získáš 3 body. Jedna modrá kostka postačí pro čtyři červené kostky. Takovým postavením kostek získáš 9 bodů. Zelená kostka má hodnotu 3 bodů a musí sousedit s červenou i modrou. Pokud ji postavíš samotnou, ztmavne a praskne. Žlutá musí sousedit se zelenou, modrou i červenou. Dalším ztížením jsou pole s písmeny. Umístěním barevné kostky na pole s písmenem dá stejnou barvu všem dalším polím se stejným písmenem. Další barvou je fialová. Ta musí sousedit s červenou, modrou, zelenou i žlutou. Za fialovou kostku získáš 5 bodů. U některých levelů nemusíš pro splnění levelu umístit na herní plochu všechny kostky, ale čím víc kostek umístíš, tím víc bodů získáš. Další možností splnění levelu je obsazení všech polí v herní ploše! Další komplikací ve hře jsou stěny mezi poli, které blokují umístění barvené kostky na sousední pole. Divoká karta slouží jako jedna barva kostky pro všechny sousední pole. Nezískáš za ni žádný bod. Užij si tuhle výtečnou minihru! Ovládání: myší Hodnocení: 9/10

Statistiky

Tato hra se hrála již 5 013 krát.

Štítky

, , , , , , , , ,

Kategorie her

žádné

Online hra Pentacolor zdarma na tvé stránky!

Označ kód níže, zkopíruj na své stránky a kamarádi mohou hrát hry přímo ze tvých stránek.

Zanechte odpověď

Sponzoři

Nejhranější hry


Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-)

Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-)

Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit. Hrajte s námi!

Partneři pro Online hry zdarma

Zahrajte si poker hru zdarma s webem JakHrátPoker.cz

Nevíte, jak přeložit anglickou větu? Překladač vět online Vám pomůže.


Další herní weby

Nejlepší z edice GoodGame - Empire
Bubble Shooter
Hry pro dívky
Vyzkoušejte super hry online na internetu.
superhry na super-hry.com
Ceskecasino.cz | PokerStars | Poker online zdarma
TOPlist